Середа, 20.11.2019, 04:41

Приєднуйся до нас у фейсбук Приєднуйся до нас у Instagram Готуємось до ЗНО
Категорії розділу
Спорт [19]
Спортивні новини ЛДГІЛ
Навчання [18]
Навчання ЛДГІЛ
Різне [144]
Різне
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія
Головна » 2019 » Червень » 29 » Вітаємо наших випускників із закінченням навчання
11:27
Вітаємо наших випускників із закінченням навчання

Коледж дає путівку в нове життя і яким би воно не було, скільки б радості, щастя, не принесло вам, як далеко і в які б краї не закинула, ви обов'язково згадаєте цей будинок, своїх друзів і цю хвилюючу хвилину. Не забувайте, де ви вчились  для того, щоб розум і серце віддати людям!!!

На протязі червня у Лисичанському державному гірничо-індустріальному коледжі проходили захисти дипломних проектів та складання  комплексних кваліфікаційних іспитів студентів, що навчаються за різними освітньо-професійними програмами.

24 червня студенти групи 1 ПЕ-15/9 ОПП "Прикладна екологія" складали комплексний кваліфікаційний іспит, який пройшов урочисто з натхненням. Результати були добрими. Найкраще показали свої знання студентки Симканіч Софія, Рикова людмила, Гончарова Юлія. 


Робота екзаменаційної комісії з комплексного кваліфікаційного іспиту 
освітньо-професійної програми "Прикладна екологія"

На високому рівні пройшов захист дипломних проектів студентів групи 1ПР15 освітньо-професійної програми «Підземна розробка корисних копалин». Всі студенти опрацювали тематику проектів, яка прив’язана до реальних підприємств регіону та Західного Донбасу. Відмінну підготовку показали студенти Туряб А.С., Фролков І.М., Мазур С. В. та ін. Якісний показник склав 68,4%.   

Дипломи з відзнакою отримують студенти Туряб А.С., Фролков І. М. (гр. 1ПР15, кл. керівник Колеснікова І.М., керівник дипломних проектів  Пономарьов Ю.П.).  

Захисти дипломних проектів студентами ОПП "Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв" пройшли успішно. Всі дипломанти отримали позитивні результати. 


Захист дипломних проектів студентами групи 1ГЕМ 15/9 Обухов Олексій і Шумидуб Ярослав

Студенти групи 1ЕП-16 Освітньо-професійної програми "Економіка підприємства" 24 та 26 червня здавали комплексний екзамен за фахом.  Випускники успішно розв'язали усі завдання. Відтепер вони вже кваліфіковані фахівці. Вітаємо з успішним завершенням навчання в коледжі.

Студенти групи 1ЕП 16 складають комплексний екзамен за фахом

В ході захисту студенти освітньо-професійної програми "Маркшейдерська справа" показали хороші знання, грунтовність і послідовність дипломних проектів. А також актуальність розглянутих тем, яка викликала жвавий інтерес у присутніх. Кожний диплом - це непросто результат довгої та кропіткої роботи випускника. Це документ, гідний бути реалізованим в реальному житті. 

Диплом захищає студент групи 1МС15/9 Юргаускас Дмитро.

Голова комісії главний маркшейдер ПАТ "Лисичанськвугілля" Пісаревсткий О.В. ставить питання.

В діловій розмові пройшли захисти дипломних проектів студентами освітньо-професійних програм "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" і "Буріння свердловин".   На відмінно були оцінено доповіді дипломантів  Погребняка Олексія, Шеховцова Андрія, Коробейникова Дмитра (ОПП " Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"),  з ОПП "Буріння свердловин" – Колодій Олег, Литвиненко Володимир, Буцеєв Владислав.

Завершили чергу захистів дипломних проектів студенти освітньо-професійної програми "Пошуки та розвідка геологічними методами" – представники самої романтичної професії нашого коледжу. Відмінні оцінки отримали Вівюрко Валерія, Шестакова Анастасія, Козуб Дар'я. 


Студенти групи 1ГР-15/9 в очікуванні захисту дипломів.  


Доповідь Голочової Ольги перед екзаменаційною комісією.

Категорія: Навчання | Переглядів: 182 | Додав: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar