Субота, 15.12.2018, 22:24

Приєднуйся до нас у фейсбук Готуємось до ЗНО
Меню сайту
Категорії розділу
Спорт [13]
Спортивні новини ЛДГІЛ
Навчання [12]
Навчання ЛДГІЛ
Різне [81]
Різне
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія
Головна » 2018 » Травень » 31 » ПОЧЕСНА МІСІЯ ОСВІТЯН
08:07
ПОЧЕСНА МІСІЯ ОСВІТЯН

Освітня діяльність – дуже різноплановий процес, складовими якого є не тільки обмін знаннями, здобування вмінь і відпрацювання навичок, виховання патріота-громадянина і людини, яка здатна у своєму майбутньому використовувати отримані під час навчання здобутки, а ще й вміння викладача об’єктивно аналізувати ефективність своєї роботи і роботи інших. А саме, участь у проведенні акредитаційної експертизи освітньої діяльності закладів освіти України, яка проводиться кожні 10 років для конкретного закладу.

Під час експертизи перевіряється забезпеченість навчально-методичною і матеріально-технічною базою, педагогічними кадрами,  базами практик, рівень знань здобувачів освіти, тобто встановлюється спроможність закладу освіти проводити освітню діяльність за встановленим рівнем. Це стосується і коледжів, і університетів. Працювати у експертній комісії може тільки високваліфікований фахівець з достатнім досвідом роботи, з умінням аналізувати і співставляти інформацію, робити конкретні висновки.

Педагогічні працівники Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу неодноразово приймали участь у роботі таких комісій, тільки з початку 2018 року у 4 закладах освіти України І рівня акредитації. Так, заступник директора з навчальної роботи ЛДГІК Кадацька Л.В., завідувач практиками Листопад П.Г., завідувач електромеханічного відділення Королишина Л.А.,  голова циклової комісії автомеханічних дисциплін Полупан С.М. приймали участь в акредитаційній експертизі спеціальностей Павлоградського коледжу ДВНЗ «Національний гірничий  університет», Селідівського гірничого технікуму, Інгулецького коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет», Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій. Під час експертизи вони ознайомилися з діяльністю закладів освіти, викладачами і студентами, отримали багато інформації про незнайомі міста, де знаходяться заклади. За підсумками проведеної експертизи цих закладів Акредитаційною комісією України вже зроблено позитивний висновок щодо їх діяльності.

Ще однією складовою освітянської діяльності педагогів Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу є  спонукання до розвитку і перемог здобувачів освіти у пошуково-дослідній роботі.

Участь у роботі щорічної Міжнародної науково-практичної конференції студентів, молодих вчених і представників виробництва за темою «Маркшейдерське забезпечення геотехнологій» у ДВНЗ Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (м. Дніпро) студентів спеціальності «Маркшейдерська справа»  коледжу  стало доброю традицією.

У цьому році, 17-18 травня, на конференції наш заклад освіти представили студенти  3 курсу Стебловський Д.О. з доповіддю «Оцінка впливу на надра та можливих наслідків при розробці родовищ корисних копалин» і Комишенко Т.С. з доповіддю «Добича корисної копалини відкритим способом на прикладі компанії «ВЕСКО», яких підготували  досвідчені викладачі Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу Борисова Н.В. та  Подкур І.А. 

При оцінюванні доповідей було відзначено високий рівень підготовки студентів та змістовність робіт, матеріал яких побудований на даних виробничих практик та супроводжувався показом електронних презентацій. Роботи студентів відмічені грамотами Міжнародної конференції. 

Одночасно з конференцією проходила Всеукраїнська олімпіада з маркшейдерської справи, в якій брали участь студенти 4 курсу Шабаліна А. М., Меркулова А. П.,  Фролова Т. О., Цацкіна К. Д. Серед учасників олімпіади – студентів університетів, наші студенти були єдиними представниками від коледжів України.  

За результатами олімпіади студентка Фролова Т.О. посіла перше місце, а студентка Шабаліна А.М. - друге місце. А Лисичанському державному гірничо-індустріальному коледжу від одного із престижних закладів освіти - ДВНЗ Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (м. Дніпро) – було подаровано маркшейдерський прилад,  доповіді  студентів  коледжу  відображені в збірниках матеріалів  конференцій університету.

ПРОГУЛЯНКА НА ТЕПЛОХОДІ ПО ДНІПРУ

СТУДЕНТИ- МАРКШЕЙДЕРИ УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ОЛІМПІАДИ

Листопад П.Г. у Селідівському гірничому технікумі

Полупан С.М. у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій

Королишина Л.А. у Павлоградському коледжі ДВНЗ «Національний гірничий  університет»
 

Категорія: Різне | Переглядів: 86 | Додав: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar