Субота, 14.12.2019, 04:30

Приєднуйся до нас у фейсбук Приєднуйся до нас у Instagram Готуємось до ЗНО
Категорії розділу
Спорт [21]
Спортивні новини ЛДГІЛ
Навчання [20]
Навчання ЛДГІЛ
Різне [158]
Різне
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Викладачі циклової комісії суспільних та економічних дисциплін

 

Викладачі циклової комісії суспільних та економічних дисциплін (зліва направо) Лаврентьєва Світлана Іванівна (фото окремо), Гудкова Ірина Василівна, Воробйова Надія Дмитріївна,  Панфьорова Юлія Миколаївна, Букреєва Галина Василівна, Суханова Валентина Василівна, Зайцев Василь Сергійович.

Гудкова Ірина Василівна, голова циклової комісії. 

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. 

Викладає в ЛГТ з 1995 року. 

У 1986 році закінчила Донецький державний університет, кваліфікація – Історик. Вчитель історії і суспільствознавства. Завідувач музею історії ЛГТ.

Викладає дисципліни: «Всесвітня історія», «Історія України», «Основи філософських знань». 

Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає, бере активну участь у роботі обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін. Підготувала засідання обласного  об’єднання  на базі ЛГТ у 2013 році.

Активний учасник в організації урочистих вручень дипломів випускникам технікуму, а також багатьох заходів з громадської роботи не тільки в ЛГТ, також в м. Лисичанськ. Організатор  Європейського клубу ЛГТ, де щорічно відбуваються різноманітні події під керівництвом Гудкової І.В.  Веде плідну працю зі студентами в пошуково-дослідному напрямку. Як результат, перші, або призові місця на тематичних конференціях та конкурсах різних рівнів, брала участь у  міжнародній конференції.

Під керівництвом І.В. Гудкової у 2011 році в музеї історії ЛГТ успішно пройшла реконструкція. Було створено 12 нових експозицій.

 НАГОРОДИ:

Подяки Обласної Ради Директорів, адміністрації  ЛГТ.

 

Воробйова Надія Дмитрівна, 
заступник директора з виховної роботи. 

Спеціаліст вищої категорії.

У 1989 році закінчила Комунарський гірничо-металургійний інститут, інженер-механік.

У 1995 р. закінчила Сєвєродонецький відділ центру післядипломної освіти СУДУ, економіст з обліку.

У 2005 закінчила Регіональний інститут менеджменту факультет післядипломної освіти, економіст з бухобліку та аналізу господарської діяльності.

Працює в ЛГТ з 1995 року. Викладає дисципліни «Економіка і нормування праці», «Основи маркетингу», «Зовнішньоекономічна діяльність»,  «Правове регулювання діяльності підприємства».

Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає, бере активну участь у роботі обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін. 

Організатор щорічних заходів урочистого вручення дипломів випускникам технікуму, а також багатьох заходів з громадської роботи не тільки в ЛГТ, також в м. Лисичанськ. Разом з Гудковою І.В. організовувала роботу Європейського клубу ЛГТ.  Веде плідну працю зі студентами з усіх напрямків виховної роботи. У 2012 році брала участь в організації молодіжного трудового загону ЛГТ. Під час трудового десанту в с. Андріївка, ООО «Качинський +», АР Крим очолювала загін. Своїм керівництвом забезпечила раціональне прибування загону в місці призначення, де успішна праця студентів на сільгоспроботах поєднувалася з цікавим відпочинком в різних місцях Криму. 

Багато зусиль доклала до організації і  проведення комплексного  кваліфікаційного державного екзамену для спеціальності «Економіка підприємства». Систематизувала тестові завдання, задачі і  еталони вирішення тестових завдань і задач.

Приймала участь у Обласному конкурсі з формування професійної компетентності. Її методична розробка зайняла 2 місце.

 НАГОРОДИ:

 Подяка,  почесні грамоти Лисичанського гірничого технікуму;

 Почесна грамота Лисичанської облдержадміністрації Управління освіти і науки;

 Почесні грамоти обласної Ради директорів.

 

Панфьорова Юлія Миколаївна,
викладач технікуму з 1972 року, спеціаліст вищої категорії.

У 1963 році закінчила Київський державний університет, спеціальність – «Історія», кваліфікація – історик, вчитель історії і суспільствознавства

Викладає дисципліни: «Політична економія», «Економічна теорія». «Основи філософських знань»

Розробила навчально-методичний комплекс з дисципліни «Економічна теорія». Приймає активну участь у конференціях циклової комісії на економічну та патріотичну тематику.

НАГОРОДИ:

Грамота обласного управління освіти, адміністрації ЛГТ.

Лаврентьєва Світлана Іванівна, 
викладає у технікумі з 1968  року, спеціаліст вищої категорії.

 У 1963 році закінчила Томський державний університет, спеціальність – «Історія», кваліфікація – історик, вчитель історії і суспільствознавства.

Викладає дисципліни: «Історія України». «Всесвітня історія».

Підготувала методичне забезпечення дисципліни «Історія України».

 Брала участь  у науково-теоретичній конференції, присвячена 66- річниці Перемоги  у краєзнавчому музеї міста Лисичанська.

Багато уваги приділяє патріотичному вихованню молоді. займається підготовкою днів Партизанської слави у технікумі.

НАГОРОДИ: 

Грамоти Обласної Ради Директорів, адміністрації ЛГТ.

Зайцев Василь Сергійович, 
викладає у технікумі з 1958 року, спеціаліст першої категорії.

 У 1958 році закінчив ЛГТ, гірничий технік.

 В 1966 році закінчив Московську вищу школу профспілкового руху ВЦСПС, економіст з праці. 1958-1986 – голова профспілки ЛГТ.

 НАГОРОДИ:

 Почесний Знак «Шахтарська слава» І, ІІ; ІІІ ст.;

 Ювілейна медаль «За доблесну працю» в ознаменування 100-річчя з дня народження В.І.Леніна;

 Грамота Головного Управління освіти Луганської облдержадміністрації;

 Подяки Лисичанського гірничого технікуму.

Букрєєва Галина Василівна, 
викладач технікуму з 1998 року, спеціаліст вищої категорії.

У 1974 році закінчила   Харківський інженерно-економічний інститут, спеціальність «Економіка і організація гірничої промисловості», кваліфікація  гірничий інженер-економіст. 

 Викладає дисципліни: «Економіка підприємства», «Економіка та  організація виробництва», «Економіка галузі», «Економіка і організація геологорозвідувальних робіт».

Г.В. Букреєва розробила навчально-методичні комплекси з економічних дисциплін, вдосконалює навчальні та робочі програми, постійно  модернізує методичні вказівки до дипломного та курсового проектування. 

Займається науково-дослідною роботою зі студентами. В VII  науково-практичній студентській конференції «Науково-творча робота студентів – складова  майбутньої професійної діяльності» в місті  Рубіжне її студентка Власюк Тетяна одержала 1 місце, в секції економіки і підприємництва.

 У 2013 році приймала участь в обласному конкурсі методичних розробок з економічних дисциплін. Стала переможницею в одній з номінацій.

НАГОРОДИ: 

Грамоти Обласної Ради Директорів, адміністрації ЛГТ.

 

Суханова Валентина Василівна, 
викладач технікуму з 1996 року, спеціаліст вищої категорії, звання старший викладач.

В 1987 році закінчила  Луганський педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка,  спеціальність «Історія», кваліфікація вчитель історії і суспільствознавства.

Викладає дисципліни: «Основи правознавства», «Культурологія». «Історія України».

Постійно розробляє та вдосконалює навально-методичні комплекси з дисциплін. Приймала участь в обласному конкурсі «Гуманізація освіти: диференціація та індивідуалізація навчання і виховання». Стала переможницею у номінації з досвіду роботи викладача.

Очолює науково-дослідною роботою студентів. Підготувала студента до участі у VIII науково-практичної студентської конференції «Українська молодь. Духовність. Мораль. Громадянськість»  в м. Рубіжне. Доповідь відзначена дипломом.  

Має власну  друковану роботу на тему «Патріотичне становлення особистості: досвід, проблеми. Інновації» 

НАГОРОДИ: 

Грамоти Обласної Ради Директорів, адміністрації ЛГТ.