Четвер, 20.02.2020, 18:13

Приєднуйся до нас у фейсбук Приєднуйся до нас у Instagram Готуємось до ЗНО
Категорії розділу
Спорт [21]
Спортивні новини ЛДГІЛ
Навчання [22]
Навчання ЛДГІЛ
Різне [175]
Різне
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Викладачі циклової комісії суспільних та економічних дисциплін

Викладачі соціального напрямку
(зліва-направо: Гудкова І.В., Кохановська Н.М., Суханова В.В., Запорожченко П.Ю.)

Гудкова Ірина Василівна, 
викладач суспільних  дисциплін, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання викладач-методист,  голова циклової комісії

У 1986 році закінчила Донецький державний університет, кваліфікація – Історик. Вчитель історії і суспільствознавства. Завідувач музею історії ЛДГІК.
Викладає дисципліни: «Всесвітня історія», «Історія України», «Основи філософських знань»., «Соціологія»
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає, бере активну участь у роботі обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін
Багато років поспіль очолює  МО класних керівників. Випустила  сім навчальних груп за роки  роботи в коледжі. Серед них 1ПР-96, 1ЕП-2000,1ЕП-02, 1ЕП-04, 2ГЕМ-06,  2ГЕМ-11, 1ГЕМ-15
Активно співпрацює з краєзнавчим музеєм міста Лисичанська. Разом з спеціалістами музею проведені міські конференції до 100- річчя Української Революції, річниці визволення м. Лисичанська, України.
НАГОРОДИ:
Почесні грамоти   Обласної Ради Директорів, адміністрації  ЛДГІК, міської Ради, МОН України

Кохановська Наталія Михайлівна,
викладач «Культурології», спеціаліст І категорії, завідуюча  бібліотекою ДЛГІК 

В 1975 році почала працювати в Лисичанському гірничого технікумі на посаді секретаря-машиністки, а в березні 1976 року – в бібліотеці технікуму – бібліотекарем, а з 1994 року- провідним бібліотекарем.
У 1982 році закінчила Харківський Державний інститут культури, спеціальність «Бібліографія та бібліотекознавство», кваліфікація – бібліотекар-бібліограф. 
Заходи, які проводить Наталія Михайлівна, завжди цікаві та багатопланові: «Час ще не загоїв рану  –  біль Афганістану»; «Верба і калина – символи України»; «Скалічені долі» до 70-річчя насильного вивезення мирного населення до Німеччини; «Масляна в Україні»; «Свято Паски в Україні»; «Роковини Голодомору».
Творчо працює з обдарованою молоддю, надаючи поради з проведення заходів, приймає активну участь у журі таких заходів, як «Огляд  художньої самодіяльності», КВК, «Нумо,  дівчата!», та інші. Заняття  з «Культурології», які проводить Наталія Михайлівна завжди цікаві, багатобарвні, наповнені історичними цікавими матеріалами з усіх культурно-історичних епох.
НАГОРОДИ: 
Почесні грамоти та подяки ЛДГІК та міської ради

Суханова Валентина Василівна, 
викладач суспільних дисциплін, педагогічне звання - викладач-методист

В 1987 році закінчила  Луганський педагогічний інститут ім. Т. Шевченка,  спеціальність «Історія», кваліфікація вчитель історії і суспільствознавства.
Викладає дисципліни: «Основи правознавства»,  «Історія України».
Постійно розробляє та вдосконалює навально-методичні комплекси з дисциплін. Приймала участь в обласному конкурсі «Гуманізація освіти: диференціація та індивідуалізація навчання і виховання». Стала переможницею у номінації з досвіду роботи викладача.
Очолює науково-дослідною роботою студентів. Успішно виконує керівництво студентів при підготовці до участі у традиційній науково-практичній студентській конференції «Українська молодь. Духовність. Мораль. Громадянськість». Студенти неодноразово отримували дипломи конференції.
Має власну  друковану роботу на тему «Патріотичне становлення особистості: досвід, проблеми. Інновації» 
НАГОРОДИ: 
Грамоти Обласної Ради Директорів, адміністрації ЛДГІК.

Запорожченко Павло Юрійович,
викладач суспільних дисциплін, спеціаліст І категорії

В 2009 році закінчив Донецький Національний університет, спеціальність «Політологія».
Викладач суспільних дисциплін та географії, спеціаліст  I категорії
В січні 2014 року закінчив аспірантуру при ДонНУ за спеціальністю «Соціальна філософія та філософія історії». В 2018 році пройшов  курси підвищення кваліфікації при інституті післядипломної освіти при Луганському Національному педагогічному університеті ім. Т. Шевченко з предметів історія, правознавство, географія.
Підготував НМК предметів та дисциплін, які викладає.
Готує студентів до участі у конференціях, щорічно проводить різні виховні заходи:
«До річниці Революції Гідності та Свободи»;
«До Дня добровольця»;
«Конституція України» та інщі
НАГОРОДИ: 
Почесні грамоти ЛДГІК.

Викладачі економічного напряму
(зліва-направо: Федоренко І.В., Воробйова Н.Д., Букрєєва Г.В., Сагадієва О.В., Ткаченко К.І.)

Федоренко Ірина Василівна, 
викладач економічних дисциплін, спеціаліст ІІ категорії, методист відділення довузівської та заочної підготовки


У 2005 році закінчила Лисичанський гірничий  технікум за спеціальністю «Економіка підприємства». З 2006 по 2010 рік працювала секретарем заочного відділення в ЛГТ.
У 2009 році закінчила Донбаський державний технічний університет, за напрямом  підготовки «Економіка і підприємництво» спеціальності  «Фінанси»,   у 2010 році отримала кваліфікацію   магістр з фінансів.
З вересня 2009 року – викладач економічних дисциплін,  викладач другої категорії. З 2014 року по теперішній час  - методист відділення довузівської та заочної підготовки.
НАГОРОДИ: 
- Подяки навчального закладу;
- Почесна грамота Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм,багаторічну сумлінну працю,особистий внесок у справу підготовки кваліфікованих робітничих кадрів;
- Грамота  Виконавчого комітету Лисичанської міської ради за сумліну і плідну педагогічну діяльність,вагомий особистий внесок у справу з підготовки висококваліфікованих фахівців,впровадження інноваційних форм навчання;
- Грамота ЛДГІК за підготовку навчально-методичного забезпечення освітньо-професійних програм спеціальностей до акредитації.

Воробйова Надія Дмитрівна, 
викладач економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, заступник директора з виховної роботи

У 1989 році закінчила Комунарський гірничо-металургійний інститут, інженер-механік.
У 1995 р. закінчила Сєвєродонецький відділ центру післядипломної освіти СУДУ, економіст з обліку.
У 2005 закінчила Регіональний інститут менеджменту факультет післядипломної освіти, економіст з бухобліку та аналізу господарської діяльності.
Працює в ЛГТ з 1995 року. Викладає дисципліни «Економіка і нормування праці», «Основи маркетингу», «Статистика»
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає, бере активну участь у роботі обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін. 
Організатор щорічних заходів урочистого вручення дипломів випускникам технікуму, а також багатьох заходів з громадської роботи не тільки в ЛДГІК, також в м. Лисичанськ. Багато зусиль доклала до організації і  проведення комплексного  кваліфікаційного державного екзамену для спеціальності «Економіка підприємства». Систематизувала тестові завдання, задачі і  еталони вирішення тестових завдань і задач.
Активно співпрацює з Лисичанським центром зайнятості. На базі коледжу неодноразово організовувала марафони професій для учнів шкіл міста.
НАГОРОДИ: 
Почесні грамоти ЛДГІК,  облдержадміністрації Управління освіти і науки в Луганській області,;міської Ради
Грамота обласного управління освіти, адміністрації ЛДГІК.

Сагадієва Олена Володимирівна,
викладач економічних дисциплін, головний бухгалтер ЛДГІК

Закінчила Донбаський державний технічний університет в 2018 році за фахом «Економіка підприємства» (бакалавр) .
Працювала:
• 1997 - Лисичанська санітарно-епідеміологічна станція - бухгалтер;
•2003 - Відділ освіти Лисичанської міської ради – бухгалтер;
•2006 - КП «Лисичанськзеленбуд» - бухгалтер;
•2010 -  Лисичанський гірничий технікум;
•2017 -  Відділ освіти – економіст;
•2019 - ЛДГІК – головний бухгалтер.
НАГОРОДИ: 
КП «Лисичанськзеленбуд»
2007 – подяка;  2008 – подяка;
ЛДГІК:
•2012 – подяка;
•2014 – Почесна грамота – за сумлінне виконання службових обов’язків;
•2015 – подяка;
•2017 – подяка;
•2019 – грамота

Букрєєва Галина Василівна, 
викладач економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії

У 1974 році закінчила   Харківський інженерно-економічний інститут, спеціальність «Економіка і організація гірничої промисловості», кваліфікація  гірничий інженер-економіст. 
Викладає дисципліни: «Економіка підприємства», «Економіка та  організація виробництва», «Економіка галузі», «Економіка і організація геологорозвідувальних робіт».
Г.В. Букреєва розробила навчально-методичні комплекси з економічних дисциплін, вдосконалює навчальні та робочі програми, постійно  модернізує методичні вказівки до дипломного та курсового проектування. 
Займається науково-дослідною  роботою зі студентами. В 2018 році під її керівництвом студентка Шелест Ольга підготувала доповідь на Всеукраїнську конференцію в м. Маріуполь в будівельному коледжі за темою « Управлінська діяльність на гірничих підприємства Луганщини»
НАГОРОДИ: 
Грамоти Обласної Ради Директорів, адміністрації ЛДГІК