П`ятниця, 16.04.2021, 04:31

Приєднуйся до нас у фейсбук Міністерство освіти і науки України ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Готуємось до ЗНО Безпечний інтернет сайт Науковометодичного центру ВФПО
Категорії розділу
Спорт [23]
Спортивні новини ЛДГІЛ
Навчання [32]
Навчання ЛДГІЛ
Різне [296]
Різне
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін та фізвиховання

Викладачі гуманітарного напряму (зліва направо): Бездєнєжних Марина Ігорівна, Королишина Лілія Анатоліївна, Чечель Тетяна Василівна, Лазарєва Альона Володимирівна.

Королишина Лілія Анатоліївна, 
викладач української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, завідувач електромеханічного відділення 

У 1984 році закінчила Лисичанське педагогічне училище. У 1990 році закінчила Луганський державний педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка.
Педагогічний стаж – 35 років.
Працює  в ЛДГІК з 1994 року.   Викладає дисципліни «Українська мова», «Українська література», «Українська мова (за професійним спрямуванням)». Розробила навчально-методичне забезпечення дисциплін, які викладає; уклала «Словник маркшейдерських термінів», «Словник екологічних термінів» «Гірничий словник». Бере активну участь у роботі обласних методичних об’єднань  викладачів української мови та літератури.   
 
Нагороди:
Грамота  Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації,
Грамоти обласної Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Луганської області,  Грамота виконавчого комітету Лисичанської міської ради,  Грамоти  та подяки адміністрації ЛГТЛазарєва Альона Володимирівна, 
викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії

У 1994 році закінчила Лисичанське педагогічне училище. У 2002 році –Луганський державний педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка. Працює  в ЛДГІК з 2006 року. Голова циклової комісії з 2017 року. Викладає   предмети «Українська мова», «Українська література».   Розробила навчально-методичне забезпечення предметів, які викладає. Бере активну участь у роботі ОМО викладачів української філології та зарубіжної літератури Луганської області, а саме: є членом журі обласних етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови   та  Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка(2019р.); організовує тижні циклової комісії, предметні олімпіади, науково-практичні конференції тощо.

Нагороди:
Почесна грамота Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації; Подяка Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Грамота обласної Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Луганської області; Подяка обласної Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Луганської області; грамоти  та подяки адміністрації ЛДГІК.Чечель Тетяна Василівна,
викладач української мови та літератури, спеціаліст першої категорії

У 1998 році закінчила Луганський державний педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка. Працює  в ЛДГІК з 1998 року.  Викладає   предмети «Українська мова», «Українська література», «Зарубіжна література». Розробила навчально-методичне забезпечення дисциплін, які викладає; займається науково-дослідницькою роботою, залучає студентів до пошукової роботи; є керівником літературного гуртка «Грані слова», проводить диспут-клуби; бере активну участь у роботі обласного методичного об’єднання  викладачів зарубіжної літератури.
 
Нагороди:
Грамоти  та подяки адміністрації ЛДГІК.


Бездєнєжних Марина Ігорівна, 
викладач гуманітарних дисциплін, спеціаліст другої категорії

У 2007 році закінчила Слав’янський  державний педагогічний університет.
Працює  в ЛДГІК з 2010 року.  Викладає   дисципліни «Англійська мова», «Англійська мова (за професійним спрямуванням)». Розробила навчально-методичне забезпечення дисциплін, які викладає; залучає студентів до участі в  літературно-мистецьких композиціях, літературних вечорах, конкурсах та вікторинах; бере активну участь у роботі обласного методичного об’єднання  викладачів світової літератури.  

Нагороди:
Почесна грамота міської ради, грамоти  та подяки адміністрації ЛДГІК.


Викладачі напряму фізичного виховання та захисту Вітчизни  
Чумаченко Володимир Володимирович,

 викладач фізичної культури, спеціаліст вищої категорії 

Закінчив Луганський державний педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка у 1995 році. 
Викладає в ЛДГІК з 2011 року. Веде дисципліну «Фізичне виховання»,  предмети «Фізична культура» та модуль «Краса та здоров’я» предмета «Технології». 
Кандидат в майстри спорту з греко-римської боротьби. Неоднократний призер першостей та чемпіонатів УРСР. Майстер спорту України зі спортивної аеробіки.
Переможець та призер чемпіонатів України зі спортивної аеробіки. Має сертифікат тренера з оздоровчих технологій фітнесу. Приймає активну участь у підготовці студентів до участі у регіональних та обласних науково-методичних конференцій з проблем фізичного виховання та культури здоров’я. Під його керівництвом студенти посідали призові місця.

Нагороди:
Почесна грамота облдержадміністрації Департаменту освіти і науки м. Сєвєродонецьк, Подяка (2016р.) і Грамота (2018р.) Лисичанської міської ради.


Терентьєв Анатолій Володимирович, 
викладач фізичної культури, спеціаліст першої категорії

Навчався у Харківському державному педагогічному інституті ім. Г.С. Сковороди, який закінчив у 1969 році. 
Працює викладачам в ЛДГІК з 1983 року. 
Викладає дисципліну «Фізичне виховання» та предмет «Фізична культура». Майстер спорту СРСР з волейболу. Талановитий викладач, організатор багатьох змагань з волейболу. 

Нагороди:
Подяка Головного управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації. 


Бербенець Олександр Петрович, 
викладач фізичного виховання, спеціаліст першої категорії

Закінчив інститут фізичної культури і спорту Луганського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка у 2007 році.
Викладає у ЛДГІК з 2004 року.
Читає дисципліну «Фізичне виховання», навчальні предмети «Фізична культура» та «Захист Вітчизни». 
Олександр Петрович майстер спорту СРСР з самбо та кандидат в Майстри спорту України з дзюдо. Багаторазовий призер та переможець міжнародних, національних турнірів, чемпіонатів України з самбо і дзюдо. Призер чемпіонату України в системі МВС з рукопашного бою. Тренер команди коледжу з пауерліфтингу, атлетичної гімнастики та бодібілдінгу.
Захоплюється музикою, є автором своїх пісень. Наразі є керівником лисичанської рок-групи «ПОДЗЕМGAZ», у складі якої став дипломантом національного та обласного рок-фестивалів. 

Нагороди:
Грамота Луганської облради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, 


Шманов Юрій Іванович,
викладач фізичного виховання, спеціаліст першої категорії

Закінчив інститут фізичної культури і спорту Луганського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка у 1994 році.
Працює викладачем у ЛДГІК з 2010 року.
Викладає дисципліну «Фізичне виховання», модуль «Краса та здоров’я» предмета «Технології». Майстер спорту СРСР з легкої атлетики та рукопашного бою. КМС з волейболу. Неодноразовий призер першостей та чемпіонатів СРСР з легкої атлетики.
Приймає активну участь у підготовці студентів до участі у регіональних та обласних науково-методичних конференцій з проблем фізичного виховання та культури здоров’я. Під його керівництвом студенти займали призові місця.