Вівторок, 29.09.2020, 13:43

Приєднуйся до нас у фейсбук Міністерство освіти і науки України ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Готуємось до ЗНО Безпечний інтернет
Категорії розділу
Спорт [23]
Спортивні новини ЛДГІЛ
Навчання [29]
Навчання ЛДГІЛ
Різне [213]
Різне
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Викладачі циклової комісії геологорозвідувальних дисциплін

Викладачі циклової комісії геологорозвідувальних дисциплін 
(зліва направо): Корнєв Олександр Михайлович, Пащенко Олена Валентинівна, Мітрохіна Олена Володимирівна, Болотських Дмитро Анатолійович, Бесхмельницина Світлана Миколаївна.

Бесхмельницина Світлана Миколаївна,
викладач геологічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, методист коледжу

У 1996 році закінчила  Воронезький Державний університет за спеціальністю «Геологічна зйомка та пошуки родовищ корисних копалин», кваліфікація - геолог.
1990-2000 роки – працювала Лисичанській геологорозвідувальній експедиції на посадах технік-геолог, інженер-геолог, гідрогеолог. 
Почала викладацьку діяльність з 2000 року. Викладає дисципліни: «Корисні копалини», «Геологія»,  «Основи гідрогеології та інженерної геології», «Геохімія довкілля», «Екогеологічне картування», «Основи геології».
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає, бере участь у роботі обласного методичного об’єднання методистів Луганської області.
Нагороди:
Почесна грамота Управління освіти і науки Луганської  обласної державної адміністрації.
Подяка  Міністерства освіти і науки України


Мітрохіна Олена Володимирівна,
 викладач геологічних дисциплін, голова циклової комісії, спеціаліст другої категорії 

Випускниця ЛДГІК 2001 року з кваліфікацією – технік-геолог. Закінчила у 2011 році Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, спеціальність  «Геологія», кваліфікація – геолог. В тому ж році викладач у ЛДГІК.  2018 рік – завершила навчання у Донбаському державному технічному університеті за спеціальністю «Екологія»,  освітня програма «Екологія та охорона навколишнього середовища», отримала кваліфікацію – ступінь вищої освіти  магістр, професійну кваліфікацію – еколог, викладача вищого навчального закладу. 
Завідує геологічним музеєм  ЛДГІК  ім. М.Ф. Кирієнко з 2015р.  
Викладає дисципліни: «Основи буріння та гірничої справи»,  «Геологія», «Гідрогеологія та інженерна геологія», «Геологія з основами геоморфології»;
Викладає спеціальні курси: «Основи охорони праці і безпеки життєдіяльності», «Геологія з основами геоморфології», «Загальна гоеологія».
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін та спеціальних курсів,  що викладає.

Корнєв Олександр Михайлович, 
викладач геологічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії

У 1979 році закінчив Харківський державний університет ім. О.М.Горького, спеціальність «Геологія та розвідка родовищ корисних копалин», кваліфікація   інженер-геолог. Педагогічного стажу  більше 30 років.
Багато років очолював геологорозвідувальне відділення коледжу.
Викладає дисципліни: «Геофізичні дослідження у свердловинах», «Промивка свердловин».
Розробив навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає. 

Нагороди:     
Грамота Головного Управління освіти Луганської облдержадміністрації;
Почесна Грамота Головного Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації;
Почесна Грамота Міністерства освіти України

Болотських Дмитро Анатолійович,
викладач бурових дисциплін, спеціаліст першої категорії

 
Випускник ЛДГІК  1993 року.  Має досвід професійної діяльності на геологорозвідувальних підприємствах. Викладає в коледжі з 2010 року.  
Закінчив у 2007 році Дніпропетровський Національний гірничий університет, спеціальність «Буріння розвідувальних та експлуатаційних свердловин», кваліфікація – гірничий інженер-буровик; у 2016 році закінчив Донбаський державний технічний університет, спеціальність «Буріння, розробка родовищ та видобування корисних копалин», кваліфікація – гірничий інженер, науковий співробітник з розробки родовищ та видобування корисних копалин. Викладає дисципліни: «Техніка та технологія видобутку нафти і газу», «Основи автоматизації буріння свердловин», «Бурове устаткування»,«Буріння свердловин». Розробив навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає.

Пащенко Олена Валентинівна, 
викладач геологічних дисциплін, спеціаліст першої категорії 

Закінчила у 1973 році Новочеркаський ордена Трудового Червоного Прапора  політехнічний інститут ім. С.Орджонікідзе, спеціальність «Геологія та розвідка родовищ корисних копалин», кваліфікація – гірничий інженер-геолог. Має багатий досвід виробничої праці на геологорозвідувальному підприємстві на посаддах дільничного геолога, головного геолога. 
Педагогічного стажу 20 років. 
Викладає дисципліни: «Палеонтологія та історична геологія», «Петрографія та літологія», «Структурна геологія та геокартування», «Пошуки та розвідка родовищ корисних копалин»
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає.
Має грамоти  ЛДГІК.