П`ятниця, 16.04.2021, 05:48

Приєднуйся до нас у фейсбук Міністерство освіти і науки України ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Готуємось до ЗНО Безпечний інтернет сайт Науковометодичного центру ВФПО
Категорії розділу
Спорт [23]
Спортивні новини ЛДГІЛ
Навчання [32]
Навчання ЛДГІЛ
Різне [296]
Різне
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики

Викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін (зліва направо) верхній ряд: Савкова Ольга Борисівна, Соболь Віктор Сергійович, Губадулліна Дар’я Радіковна; 
нижній ряд: Лабєнков Володимир Анатолійович, Некрасова Валентина Федорівна, Лабєнкова Тетяна Василівна, Колеснікова Ірина Миколаївна.

Лабєнкова Тетяна Василівна,
голова циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики, спеціаліст вищої категорії.

У 1974 році закінчила Донецький державний університет, вчитель математики.
З 1975 по теперішній час – викладач Лисичанського гірничого технікуму. Викладає математику, вищу математику, прикладну математику.
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає. Проводить активну навчально-виховну роботу зі студентами, організатор багатьох тематичних заходів під час проведення тижня циклової комісії. Ініціює проведення олімпіад з математики,  методичну співпрацю зі спорідненими цикловими комісіями інших коледжів.
НАГОРОДИ
Подяки, почесні грамоти коледжу.
Грамота Головного Управління освіти Луганської облдержадміністрації.

Некрасова Валентина Федорівна, 
спеціаліст вищої категорії, старший викладач. 

У 1970 році закінчила Луганський державний педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка з відзнакою за спеціальністю вчитель математики.
В коледжі працює з 1974року. Викладає дисципліни: математику,  вищу математику.
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає. З використання новітніх педагогічних технологій йде в авангарді циклової комісії та в загалі в технікумі. Має особливий творчій підхід при навчанні математиці. Розробила багато цікавих тестів, задач для своїх студентів. Виступає на педагогічних читаннях, ділиться своєю методикою викладання. 
Нагороди
Грамоти  адміністрації  коледжу.
Грамота Луганської обласної Ради директорів.

Cоболь Віктор Сергійович,
спеціаліст вищої категорії.

У 1998 році закінчив Луганський державний педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Математика та основи інформатики»,  Сєверодонецький технологічний інститут ім. В. Даля за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».
В технікумі викладає з 2008 року. До цього працював в середній школі вчителем математики. 
Викладає «Вищу математику», комп’ютерні дисципліни, керує навчальними практиками з комп’ютерної техніки.  Викладання дисциплін і практик веде на сучасному рівні, використовує сучасне програмне забезпечення для оптимізації навчання в комп’ютерному залі. Брав участь в  ОМО викладачів математики в м. Сєверодонецьку (2013р.), де представляв власну розробку електронного підручника, яка отримала 1 місце. Адміністратор сайту Лисичанського державного гірничо–індустріального коледжу http://ldgik.at.ua/
Нагороди
Грамоти  адміністрації  коледжу.
Грамота Луганської обласної Ради директорів.

Лабєнков Володимир Анатолійович,
спеціаліст першої категорії.

У 1975 році закінчив Донецький державний університет за спеціальністю «Біофізика». Має педагогічний стаж в школі. В технікумі працює з 2002 року. Викладає дисципліни «Фізика», «Прикладна інформатика».  Розробив методичне забезпечення з дисциплін, що викладає.
Бере активну участь в тижнях циклової комісії. Підготував студентів до участі в обласній студентській конференції у 2013 році «Перехрестя космосу», доповіді яких були відзначені грамотами. Активно веде виховну роботу, щорічно організовує і супроводжує екскурсії до м. Святогірськ.  
Нагороди
Грамоти  адміністрації  коледжу.

Савкова Ольга Борисівна, 
спеціаліст 1 категорії.

У 2001 році закінчила Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка, спеціальність «Математика та основи інформатики», закінчила магістратуру. 
Викладає математику, вищу математику, комп’ютерні дисципліни. Розробила методичне забезпечення дисциплін, що викладає. Приймає активну учать у проведенні тижнів циклової комісії.

       
Губадулліна Дар’я Радіковна,
завідувач лабораторією інноваційних технологій, категорія спеціаліст.

У  2010 році закінчила Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (м. Сєверодонецьк) спеціальність інженер в області електроніки та телекомунікацій. В коледжі працює з 2010 року, викладає комп’ютерні дисципліни. 

Колеснікова Ірина Миколаївна, 
викладач фізики, кваліфікаційна категорія спеціаліст вищої категорії.

У 1986 році закінчила Ворошиловградський педагогічний інститут, вчитель фізики, інформатики та обчислювальної техніки.
З 1991 року заступник директора з виховної роботи, вчитель фізики у середній школі № 11. З 1996 року педагог-організатор, вчитель фізики. З 2005 року заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель фізики та математики.
З 2009 року – школа №12, вчитель фізики.
В коледжі працює з 2010 року, викладач-сумісник фізико-математичних дисциплін. З 2017р. – викладач фізики.
Голова обласного методичного об’єднання викладачів математики та фізики.
НАГОРОДИ:
Подяки, грамоти шкіл, коледжу. Почесна грамота Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Грамотою Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ ст. акредитації Луганської області.