Четвер, 20.02.2020, 18:03

Приєднуйся до нас у фейсбук Приєднуйся до нас у Instagram Готуємось до ЗНО
Категорії розділу
Спорт [21]
Спортивні новини ЛДГІЛ
Навчання [22]
Навчання ЛДГІЛ
Різне [175]
Різне
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Циклова комісія електромеханічних дисциплін

Мирний Валентин Миколайович,
голова циклової комісії розповідає про роботу свого підрозділу

Історія циклової комісії ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ  дисциплін бере свій початок з 1921 року.  На той період методична робота викладачів електромеханіки об’єднувалась з роботою викладачів гірничої справи у цикловій комісії ГІРНИЧА. А випускаюча спеціальність називалась ГІРНИЧО-МЕХАНІЧНА. На той час технікум вже мав славу як навчальний заклад з високим рівнем підготовки спеціалістів гірничої справи. Багата навчально-лабораторна база технікуму, зв'язок з діючими підприємствами регіонів Донбасу з професійних питань  сприяли плідній праці викладачів електромеханічного профілю в розробці навчально-методичного забезпечення фахових дисциплін. Ці напрацювання склали добру  частину великої роботи ЛГТ з виділення його як опороно-показового навчального закладу щодо керівництва навчально-методичною роботою гірничих технікумів СРСР в періоді 1932/33 роки.  Таким чином, нові покоління викладачів нашої циклової комісії отримали багату  спадщину для подальшої якісної  роботи з навчання студентів. У 1939-40 навчальному році у технікумі працювали 7 циклових комісій, до складу яких надходила ГІРНИЧО-ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА вже як самостійний методичний підрозділ. 

Нині викладачі циклової комісії ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ дисциплін підтримують традиції, напрацьовані своїми колегами. Усі вони мають високий професійний рівень, в проведенні занять використовують сучасні освітні технології. Згідно з новими вимогами оновлюють навчально-методичне забезпечення дисциплін, які викладаються на цикловій комісії. Своїм кредо викладачі  обрали гасло ЗАЛИШАТИСЯ ВІРНИМ СВОЄМУ СЛОВУ ТА ДОСЯГАТИ ЗАДУМАНОГО. Викладачі-електромеханіки працюють за принципом «ВИКЛАДАЧ ПРАЦЮЄ НАД  ВІДПОВІДАЛЬНОЮ ЗАДАЧЕЮ  -  ВІН ФОРМУЄ ЛЮДИНУ». 

На цикловій комісії готують спеціалістів кваліфікації технік-електомеханік. 

В своєму розпорядженні комісія електромеханічних дисциплін має лабораторію гірничих машин та комплексів, гірничої механіки, гірничої електротехніки, рудникової автоматики, рудникового транспорту, шість  кабінетів, в яких проводяться всі види навчальних занять.
Студенти освітньо-професійної програми спеціальності за період навчання вивчають фахові дисципліни:

Дисципліни,  які викладаються на цикловій комісії:
Гірнича механіка 
Рудниковий транспорт 
Гірничі машини і комплекси 
Рудникова автоматика 
Гірнича електротехніка 
Монтаж і ремонт гірничого обладнання 
Охорона праці в галузі 
Електромашини та електропривід 
Вступ до спеціальності 

Навчальні практики
Слюсарно-механічна 
Ознайомлювальна на гірничому підприємств
По вивченню гірничо-шахтного обладнання на навчальному полігоні (підприємстві)
Для отримання робітничої професії 
Виробничі практики 
Технологічна  практика 
Переддипломна

Вивчення будь-якої дисципліни методично поділяється на два етапи: теоретичне навчання і практику. Для проведення лабораторних занять комісія має в своєму розпорядженні все необхідне обладнання та прилади.

Техніки-електромеханіки мають можливість продовжувати навчання в університетах:
•    Дніпровська політехніка (Національному гірничому університеті) (м. Дніпро)

Циклова комісія ЕЛЕКТОМЕХАНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН співпрацює з виробництвами «Лисичанськвугілля», ДТЕК «Павлоградвугілля», ш. «Степова», «Ювілейна».

Підготовка ТЕХНІКІВ-ЕЛЕКТРОМЕХАНІКІВ здійснюється для роботи на шахтах вугільної, гірничорудної промисловості на первинних посадах механіка   автоматизації, механіка автоматичного газового захисту, механіка допоміжної дільниці, механіка дільниці очисних або підготовчих робіт, заступника головного механіка шахти.